فروشگاه های اکانت کلش اف کلنز و کلش رویال

فروشگاه های اکانت کلش اف کلنز و کلش رویال

بازی های کلش آف کلنز و کلش رویال رو که همه میشناسید و از محبوبیت این 2 بازی آگاهید . در کشور ما و سایر نقاط جهان این بازی ها برروی جیمیل های مختلف به فروش میرسند .

بنابر سطح بازی و نیروها و دفاعی ها و مقدار الماس یا مدال و امثال اینا قیمت های مختلف از 50هزار تومان تا 2 یا 3 میلیون متفاوت است .

البته ناگفته نماند که محبوبیت کلش اف کلنز خیلی بیشتر از کلش رویال است و خرید و فروش اکانت های این بازی شدیدا بیشتر از رویال است .

اکنون قصد داریم وبسایتی رو که میتونید توش اکانت خرید و فروش کنید رو به شما معرفی کنیم .

از اولین ویژگی های چنین سایتی معتبر بودن آن است . همه ما برای اینکه اکانتمونو به دست واسط بدیم باید از معتبر بودن واسط اطمینان داشته باشیم یا وقتی از سایتی خرید میکنیم باید به وبسایت اعتماد داشته باشیم و بعد خرید کنیم.

سایت گیمز مارکت با سابقه بالا توانسته است که معتبرترین مکان برای خرید و فروش اکانت های کلش آف کلنز ، کلش رویال و سایر بازی ها نظیر پابجی ، کال آف دیوتی ، ساکر استارز ، براول استارز و … را برای کاربران فراهم آورد .

فروشگاه های اکانت کلش آف کلنز و کلش رویال

بنابراین میتوانید از لینک زیر برای خرید اکانت کلش آف کلنز استفاده کنید :

خرید کلش

خرید کلن

خرید کلش رویال

و برای ثبت آگهی رایگان میتونید اکانتتون رو در سایت ثبت کنید و به فروش برسانید جهت اینکار روی لینک زیر کلیک کرده و فرم ثبت آگهی رو پرکنید تا آگهی شما در سایت و کانال وگروه گیمز مارکت منتشر شود .

فروش کلش

برای پیوستن به کانال تلگرامی گیمز مارکت روی لینک زیر کلیک کنید یا آیدی games_market2@ را در تلگرام سرچ و در کانال عضو شوید /

کانال خرید کلش

سافت کده